Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Dom

Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Wycieczka po fabryce

Chiny Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Certyfikaty
Chiny Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Certyfikaty
Witaj Amy, wczoraj w końcu wypuścili komputery PC z odprawy celnej, a dziś przybyli do naszego biura. Oni są świetni! Myślę, że będą idealne do projektu! Bardzo dziękuję za wspaniałą pracę!

—— Vladimir

Użyliśmy większości jednostek i wszystko idzie doskonale do tej pory. Czy mógłbyś podać cenę i dostawę za dodatkowe 300 szt. 12-calowego komputera w tej samej konfiguracji, co ostatnie zamówienie?

—— Don

——

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Linia produkcyjna 1
Linia produkcyjna 2
Obszar testowy
Obszar pakowania
Starzenie się pokoju
Czysty pokój
Dział Inżynierii

Linia produkcyjna 1

Linia produkcyjna 2

Obszar testowy

Obszar pakowania

Starzenie się pokoju

Czysty pokój

Dział Inżynierii

 • Linia produkcyjna
  SHINHO ustanowiło dział produkcyjny o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, obejmujący warsztat montażowy, powierzchnię testową, powierzchnię pakowania, pomieszczenie dla osób starszych, salę czystą i stanowisko inżyniera. W warsztacie znajdują się 2 linie produkcyjne, jedna służy do obsługi ekranu dotykowego, druga służy do obsługi ekranu dotykowego. komputer panelowy. Mamy około 50 pracowników pracujących w dziale produkcji, 30 wykwalifikowanych pracowników do montażu, 10 pracowników do testowania i pakowania, 10 inżynierów i techników do badań i rozwoju, dopasowania do próbek i elastycznego wytwarzania. Wydajność naszej fabryki to 5000 sztuk miesięcznie. Nasza fabryka przeszła autoryzację systemu jakości ISO9001: 2008, wszystkie produkty otrzymują certyfikaty CE, FCC, ROHS. Naszym celem jest zapewnienie klientom najlepszych relacji ceny do jakości.

  Sprzęt inspekcyjny

  Sprzęt Obrazek Wprowadzenie

  Upuść tester

  Produkty spadają z określonej wysokości, nie powodując ich uszkodzenia.

  Tester wibracji

  Należy dopilnować, aby produkty nie ulegały uszkodzeniom w otoczeniu przejściowym lub drgającym.

  Pole testowe wysokiej i niskiej temperatury

  Standardowy -10 ° C ~ 60 ° C,

  Dostosowanie -40 ° C ~ 90 ° C

  Wodoodporny tester

  Pełna kontrola wodoodporności IP65 / IP67 / IP69

  Maszyna do cięcia arkuszy akrylowych

  Cięcie blachy akrylowej dla niestandardowych portów I / O

 • OEM / ODM
  Aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom klientów i oferować spersonalizowane usługi, stworzyliśmy wyspecjalizowany zespół personalizacyjny, specjalizujący się w tworzeniu niestandardowych produktów spełniających wymagania klientów. OEM i ODM są mile widziane, dostosowanie to nasza specjalność, dostarczamy szybką i opłacalną próbkę oraz obsługujemy zarówno małe zamówienia, jak i masową personalizację.

  Nasza usługa dostosowywania:

 • R & D
  Nasz zespół inżynierów uchwyci wszystkie potrzeby związane z wymaganiami projektu ODM, w tym specyfikacje techniczne, zgodność z przepisami, estetykę i harmonogram produkcji. Przygotujemy projekty do projektu i zbudujemy prototypy do pokazu. Po zatwierdzeniu nasz zespół rozpocznie produkcję twoich jednostek ODM zgodnie z Twoimi oczekiwaniami; dostosowywanie w razie potrzeby do przodu.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited

Osoba kontaktowa: Amy Liu

Tel: 0086 13798532807

Faks: 86- 0755-23747569

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)