Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Dom

Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited

Chiny Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Certyfikaty
Chiny Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Certyfikaty
Witaj Amy, wczoraj w końcu wypuścili komputery PC z odprawy celnej, a dziś przybyli do naszego biura. Oni są świetni! Myślę, że będą idealne do projektu! Bardzo dziękuję za wspaniałą pracę!

—— Vladimir

Użyliśmy większości jednostek i wszystko idzie doskonale do tej pory. Czy mógłbyś podać cenę i dostawę za dodatkowe 300 szt. 12-calowego komputera w tej samej konfiguracji, co ostatnie zamówienie?

—— Don

——

Im Online Czat teraz

Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Nasz zespół Biuro Sala szkoleniowa Warsztat Starzenie się pokoju Sprzęt pomiarowy Magazyn
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Sihovision
Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-30,000,000
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Ltd jest wiodącym dostawcą wizualnych i interaktywnych rozwiązań aplikacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i marketingu monitorów z ekranem dotykowym i komputerów panelowych. Przez wiele lat akumulacji nasze produkty i usługi rozszerzały się stopniowo od początkowej automatyki przemysłowej do komercyjnych inteligentnych terminali, inteligentnych urządzeń, interfejsu człowiek-maszyna itp.

Nasze główne produkty to monitor LCD z ekranem dotykowym, monitor LCD o otwartej ramie, wodoodporny monitor o wysokiej jasności, panel przemysłowy PC, panel dotykowy z wbudowanym panelem dotykowym, pełny panel IP65 komputera, tablet przemysłowy PC, samoobsługowy KIOSK, wyświetlacz reklamowy itp. Zapewniamy nasze produkty i usługi na całym świecie nasze produkty są szeroko stosowane w Automatyzacji, SCADA, KIOSK, ATM, POS, transporcie, medycynie, grach, gazach i energii, wojsku itp.

Nasza fabryka dysponuje zaawansowanym sprzętem produkcyjnym, profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym i dużymi zdolnościami produkcyjnymi, a inżynierowie i technicy odpowiadają za cały personel w wysokości 10%, aby zapewnić wszechstronną obsługę, profesjonalne wsparcie techniczne i produkty najwyższej jakości. OEM i ODM są mile widziane, dostosowanie to nasza specjalność, dostarczamy szybką i opłacalną próbkę oraz obsługujemy zarówno małe zamówienia, jak i masową personalizację.

Nasza firma przeszła autoryzację systemu jakości ISO9001: 2008, wszystkie produkty otrzymują certyfikaty CE, FCC, ROHS, każdy produkt jest sprawdzany co najmniej 5 razy przed dostawą, łańcuch kontroli jakości od materiału przychodzącego kontroli przez produkcję do analizy posprzedażnej, z doskonałą usługi i niezawodna jakość, zdobyliśmy coraz więcej zaufania i wsparcia od naszego klienta i przyjaciela domu i na pokładzie. Z poważaniem nadzieję na współpracę z Tobą!


.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited

Osoba kontaktowa: Amy Liu

Tel: 0086 13798532807

Faks: 86- 0755-23747569

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)